Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Громадська організація «Інститут Медіа Права» оголошує конкурсний відбір «Керівника Секретаріату РПР»

Громадська організація «Інститут Медіа Права» оголошує конкурсний відбір «Керівника Секретаріату РПР»

Конкурсний відбір здійснюється в рамках проекту “Реанімаційний пакет реформ (РПР) – підтримка конституційної, антикорупційної та законодавчої реформи в Україні”, який впроваджується Інститутом Медіа Права за підтримки Європейського Союзу та ПРООН.
Ключові сфери відповідальності Керівника Секретаріату:

Вимоги до кандидатів:

Тривалість проекту: 7 місяців. Повний робочий день. Очікуваний час початку роботи: листопад 2014 р.

Інститут Медіа Права є неприбутковою громадською організацією, заснованою у 2005 р. Наша місія – сприяти розвитку суспільства активних громадян через підтримку громадських ініціатив, незаангажовану, професійну медіа експертизу, розробку та імплементацію якісного інформаційного законодавства, освіту, юридичний захист прав журналістів та громадян, захист свободи слова та основоположних прав людини.

Реанімаційний пакет реформ – це ініціатива громадських активістів, експертів та журналістів, які об’єднались для пришвидшення реформування країни за понад двадцятьма напрямами шляхом розробки законопроектів, досягнення їх ухвалення та контролю за їх втіленням.

Це оголошення є запрошенням на участь у відкритому тендері на закупівлю послуг згідно із Політикою закупівлі послуг Інституту Медіа Права.

Резюме та мотиваційний лист англійською мовою просимо надіслати на адресу cv @ medialaw.kiev.ua до  12 листопада 2014 року (включно) з темою листа “Offer: RPR Project Director/HeadofSecretariat”. Ми сконтактуємо із тими учасниками конкурсу, які будуть відібрані для проходження співбесіди.

 

 

 

ВГОРУ