Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Аналітика > Громадська думка на Донбасі: зміни після виборів-2019, нові ризики на тлі війни та пандемії COVID-19

Громадська думка на Донбасі: зміни після виборів-2019, нові ризики на тлі війни та пандемії COVID-19

Позначки:

Аналітичний звіт за результатами дослідження, яке складалося із регіонального опитування та 10 фокус-групових обговорень у Луганській (Білокуракине, Лисичанськ, Новоайдар, Станиця Луганська) та Донецькій області (Бахмут, Покровськ, Селидове, Красногорівка, Маріуполь), було здійснене впродовж  січня – березня 2020 р. і ставило за мету:

Це дослідження присвячується світлій пам’яті директорки Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Ірини Бекешкіної, яка покинула нас 20 березня 2020 р. Її енергія рухала цим дослідженням від ранніх обговорень проекту в жовтні 2019 р. аж до закінчення опитування у березні 2020. Її академічна доброчесність, гострий розум та працьовитість спрямовували та надихали нас під час роботи над дослідженням та політичними рекомендаціями.

Завантажити PDF

Дослідження підготовлене за фінансової підтримки Посольства Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні. Погляди, висловлені в цьому аналітичному звіті, представляють думку авторів і можуть не збігатися з офіційною позицією урядів Великої Британії чи України.

ВГОРУ