Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Аналітика > Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці

Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці

Позначки:

Збірник історій «ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО ТА ВЛАДА – КРАЩІ ПРАКТИКИ СПІВПРАЦІ» створено, аби показати успішну співпрацю громадського сектору та органів влади, їхні результативні практики комунікації та спільної роботи. Популяризація успішної співпраці – це натхнення до наслідування, внесок у вирішення суспільно -значущих проблем в Україні та у розвиток громадянського суспільства, тобто ще один крок на шляху до побудови суспільства свідомих і відповідальних громадян.

Збірник історій став одним із результатів інформаційної кампанії «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці» Міністерства культури та інформаційної політики України (МКІП) спільно з проєктом «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» (Ініціатива), який реалізує ІСАР Єднання у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ). Мета Ініціативи – покращити середовище діяльності громадянського суспільства та зміцнити інституційні спроможності організацій громадянського суспільства для підвищення самозарадності громадського сектору.

Інформаційну кампанію та конкурс «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці» підтримав Секретаріат Кабінету Міністрів України.

В рамках кампанії у період з 26 листопада по 14 грудня 2020 року відбувся Конкурс історій про кращі спільні проєкти (практики співпраці) організацій громадянського суспільства та органів виконавчої влади. У Конкурсі взяли участь представники громадянського суспільства та влади, що мають в арсеналі спільний проєкт (практику співпраці), результатом якого стали позитивні зміни в суспільстві. Проєкти, що представили учасники, були впроваджені у період з 2016 по 2020 рік у різних областях України, у місті Києві та на загальнодержавному рівні.

Організатори прийняли рішення включити в збірник історій приклади співпраці як з органами виконавчої влади, так і з органами місцевого самоврядування, аби кожна подана історія була почутою та стала для інших мотиватором до співпраці.

17 грудня 2020 року під час 9-го Форуму розвитку громадянського суспільства відбулася панельна дискусія «Який рецепт ефективної співпраці громадянського суспільства та влади?», під час якої були згадані деякі з поданих на конкурс проєкти та історії співпраці.

Даний збірник укладено та видано проєктом «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України” у співпраці з Міністерством культури та інформаційної політики України в рамках спільної інформаційної кампанії «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці».

Завантажити PDF

Цей збірник став можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (АМР США) в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», який реалізується ІСАР Єднання у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ). ІСАР Єднання несе повну відповідальність за зміст, який може не відображати поглядів АМР США або Уряду Сполучених Штатів Америки.

ВГОРУ