Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Голова Верховної Ради України Андрій Парубій пообіцяв тісну співпрацю з громадськістю

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій пообіцяв тісну співпрацю з громадськістю

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій ініціював зустріч з громадськими організаціями та експертами Реанімаційного Пакету Реформ.

Основною темою зустрічі була реформа Парламенту.

e

Відразу ж на початку зустрічі спікер пообіцяв дуже тісну співпрацю з громадським середовищем:

Ми маємо однакове коріння і однакове походження – ми вийшли з Майдану та маємо діяти грунтовно та спільно,
– заявив він.

w

Спікер пообіцяв, що законопроект щодо боротьби з кнопкодавством, який вже пройшов перше читання, протягом наступних двох пленарних тижнів буде винесений в зал для голосування:

Я планую зустрітися з авторами, щодо внесення в документ поправок. Після чого, сподіваюся він буде підтриманий в залі і прийнятий. Але давайте будемо відвертими: кнопкодавство – це наслідок “неходіння” депутатів до зали,
– додав голова Верховної Ради.

Коротко про суть реформи Парламенту, яку презентував Андрій Парубій для громадськості: в найближчий час є шанс ухвалити зміни до Регламенту ВР, завдяки яким пленарних тижнів на місяць стане 3, а не 2. Лише вівторки та четверги будуть пленарними, в решта робочих днів будуть комітети.
Підготовка порядку денного розпочинатиметься у середу із Ради комітетів (новинка), а в п’ятницю (замість понеділка) відбуватиметься Погоджувальна рада. Година за питань до Уряду перетвориться на 3 години дебатів між парламентарями та урядовцями у понеділок (раніше було в п’ятницю), коли вже є порядок денний і можна предметніше дискутувати.

Дякуємо Андрію Парубію за зустріч та плідну дискусію та ініціативу щодо майбутньої щільної співпраці з громадським середовищем!

r

ВГОРУ