Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > ГО «Інститут Медіа Права» оголошує конкурсний відбір «Координатор роботи груп РПР»

ГО «Інститут Медіа Права» оголошує конкурсний відбір «Координатор роботи груп РПР»

Конкурсний відбір здійснюється в рамках проекту “Реанімаційний пакет реформ (РПР) – підтримка конституційної, антикорупційної та законодавчої реформи в Україні”, який впроваджується Інститутом Медіа Права за підтримки Європейського Союзу та ПРООН.

Функціональні обов’язки:

– координація комунікації та співпраці груп в рамках РПР

– моніторинг роботи груп;

– оцінка потреб груп РПР та підтримка їхньої діяльності;

– координація роботи Секретаріату з групами РПР;

– координація співпраці суміжних груп, забезпечення узгодження законопроектів та інших документів;

– контроль наявності та виконання комунікаційних та адвокаційних планів груп;

– ведення онлайн календаря роботи груп, зведення планів роботи груп;

– звітування перед Радою та Координаційною радою РПР.

 

Вимоги до кандидатів:

– вища освіта;

– досвід керування проектами та координації великих команд;

– досвід громадської діяльності;

– високі комунікаційні навики;

– відмінне знання англійської мови, а також навички ділового листування;

– вміння працювати самостійно та у команді;

– висока мотивація.

Тривалість проекту: 7 місяців. Повний робочий день. Очікуваний час початку роботи: листопад 2014 р. Ймовірне продовження контракту після завершення вказаного періоду.

Інститут Медіа Права є неприбутковою громадською організацією, заснованою у 2005 р. Наша місія – сприяти розвитку суспільства активних громадян через підтримку громадських ініціатив, незаангажовану, професійну медіа експертизу, розробку та імплементацію якісного інформаційного законодавства, освіту, юридичний захист прав журналістів та громадян, захист свободи слова та основоположних прав людини.

Реанімаційний пакет реформ – це ініціатива громадських активістів, експертів та журналістів, які об’єднались для пришвидшення реформування країни за понад двадцятьма напрямами шляхом розробки законопроектів, досягнення їх ухвалення та контролю за їх втіленням.

Це оголошення є запрошенням на участь у відкритому тендері на закупівлю послуг згідно із Політикою закупівлі послуг Інституту Медіа Права.

Резюме та мотиваційний лист англійською мовою просимо надіслати на адресу cv@medialaw.kiev.ua до 19 листопада 2014 року (включно) з темою листа “Offer: Groups Coordinator”. Ми сконтактуємо із тими учасниками конкурсу, які будуть відібрані для проходження співбесіди.

ВГОРУ