Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Харків: Реанімаційні реформи для країни (анонс)

Харків: Реанімаційні реформи для країни (анонс)

21 травня у Харкові відбудеться презентація та фахове обговорення нагальних реформ для країни, ініційоване громадсь­ко-експертною ініціативою «Реанімаційний Пакет Реформ».

Серія зустрічей високого рівня у регіонах країни має на меті  досягнення нового суспільного консенсусу: це спроба домовитися про те, як суспільство може вирішувати політичну та економічну кризу шляхом реформ, що повинні бути прийняті Парламентом, схвалені елітами по всій країні та імплементовані Урядом.

Результатом зустрічей стане домовленість між елітами – політичними, бізнесовими та громадянським суспільством – про пріоритетні рефор­ми, механізми включення еліт до просування законів, що мають вирішити проблеми Півдня та Сходу.

Під час зустрічі експерти та гості спілкуватимуться на теми:

Зустріч відбудеться у середу, 21 травня, об 11:0за адресою: вул. Гоголя, 11 (конференц-зал).

Додаткова інформація щодо заходу – за тел. 066-569-2098, Вадим Міський.

Для спільного обговорення цих нагальних питань ми раді запро­сити депутатів обласної та міської рад, державних службовців, представників політичних партій, громадських організацій, бізнесу та засобів масової інформації.

Реанімаційний пакет реформ –  ініціатива, що об’єднала понад 150 експертів із громадських організацій, аналітичних центрів та бізнесу задля просування невідкладних реформ. Започаткований у лютому 2014 року, Реанімаційний Пакет Реформ виробив бачення цих реформ та працює над прийняттям їх у Парламенті, імплементацією в Уряді, а також проводить роз’яснювальну діяльність для суспільства. Наразі ухвалені вже декілька законопроектів з пакету РПР, зокрема Закон про доступ до публічної інформації, Закон про державні закупівлі, Закон про відновлення довіри до судової системи (Люстрацію суддів), Закон про суспільне мовлення та інші.

ВГОРУ