Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Фундація “Відкрите суспільство” більше не є учасником антикорупційної групи Реанімаційного Пакету Реформ

Фундація “Відкрите суспільство” більше не є учасником антикорупційної групи Реанімаційного Пакету Реформ

Зважаючи на принципи прозорості та публічності, які є основою діяльності широкої ініціативи Реанімаційний Пакет Реформ, хочемо повідомити широкі кола громадянського суспільства та представників ЗМІ щодо зміни складу антикорупційної групи Реанімаційного Пакету Реформ.

Антикорупційна група РПР на своєму засіданні ухвалила рішення виключити Фундацію “Відкрите суспільство” та її представників (Івана Сікору та Лесю Шевченко) з групи через грубе порушення цінностей ініціативи та завдання шкоди її репутації.

Це пов’язано, насамперед, з публічною позицією та поведінкою представників Фундації у групі під час конфлікту навколо створення конкурсної комісії з відбору членів Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК). Експерти Антикорупційної групи вважають ініціативні збори громадських організацій від 17 травня такими, що відбулися з явним порушенням закону, і що є обґрунтовані підстави вважати, що мала місце змова між учасниками ініціативних зборів, у тому числі представниками Фундації. Дії представників Фундації, на думку експертів групи антикорупційної групи РПР, є неетичними, недоброчесними і підривають взаємну довіру всередині групи, роблять неможливою подальшу співпрацю у рамках групи РПР. Таким чином, співучасть представників Фундації у ймовірних махінаціях навколо формування конкурсної комісії з відбору членів НАЗК, на думку групи, порушує цінності ініціативи РПР та завдає шкоди її репутації.

Згадані представники Фундації більше не можуть в подальшій адвокаційній чи комунікаційній діяльності використовувати згадки про свою участь в антикорупційній групі РПР.

Звертаємося також до представників ЗМІ з проханням не титрувати Івана Сікору та Лесю Шевченко, як експертів ініціативи Реанімаційний Пакет Реформ.

 

Антикорупційна група

Реанімаційного Пакету Реформ

 

ВГОРУ