Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Форум «Парламент для реформ»: що має зробити нова Рада для реформування країни

Форум «Парламент для реформ»: що має зробити нова Рада для реформування країни

17 жовтня відбудеться ключова дискусія напередодні виборів – суспільно-політичний форум «ПАРЛАМЕНТ ДЛЯ РЕФОРМ», організований Громадською ініціативою «Реанімаційний Пакет Реформ» (РПР) та Громадським Рухом ЧЕСНО.

Під час заходу лідери демократичних політичних партій, які беруть участь у виборчих перегонах, спільно з представниками громадськості обговорять шляхи ефективного реформування країни та започаткування нової політичної культури.

Свої пропозиції щодо першочергових змін у країні активісти задокументували у «Дорожній Карті Реформ», з якою представники політичних партій мали змогу ознайомитися напередодні. На Форумі буде оголошено, які партії зобов’язалися впроваджувати напрацювання Пакету Реформ в життя та які реформи є пріоритетними для майбутніх парламентарів.  Також учасники Руху ЧЕСНО оголосять рейтинг найбільш «прозорих партій» щодо інформації про кандидатів та фінансування  передвиборчої кампанії.

Окрім виступів очільників партійних списків та провідних експертів, Форум передбачає три дискусійні панелі на теми пріорітетних напрямків реформ («Ефективне врядування», «Справедливість і правозахист», «Економічні реформи») та першочергових кроків для зміцнення державної політики за участі представників політичних партій.

За результатами Форуму пакет першочергових законопроектів буде подано до профільних комітетів  Верховної Ради України VIIIскликання та поширено  індивідуально серед народних депутатів, керівників фракцій та журналістів.

Серед спікерів Форуму:

-представники Громадської ініціативи «Реанімаційний Пакет Реформ» (РПР) та Руху ЧЕСНО;

-лідери 8 політичних партій («Блок Петра Порошенка», «Народний фронт», «Батьківщина», «Свобода», «Громадянська позиція», «Радикальна партія Олега Ляшка, «Самопоміч», «Сила людей»);

-представники Адміністрації Президента (Д. Шимків, В. Чалий);

-представники Європейського Парламенту, комітет закордонних справ (Сандра Калнієте, Джаромір Стетіна).

Форум «Парламент для реформ» відбудеться  17  жовтня з 10.30 до 13.00 у великій конференц-залі БЦ «Парус» (вул. Мечникова, 2, вхід з бульвару Лесі Українки). Акредитація журналістів на місці за посвідченнями, реєстрація учасників починається о 10.00.

За додатковою інформацією звертайтесь: 

Тетяна Кириленко,комунікаційний менеджер РПР, 050 97 93 596

Вероніка Вельч, комунікаційнийменеджер ЧЕСНО, 099 118 82 07

ВГОРУ