Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Заяви > Експерти РПР закликають народних депутатів призначити Уляну Супрун главою МОЗ

Експерти РПР закликають народних депутатів призначити Уляну Супрун главою МОЗ

Позначки:

Група «Охорона здоров’я» коаліції громадських організацій Реанімаційний Пакет Реформ підтримує курс реформування системи охорони здоров’я, який нині реалізує команда Міністерства охорони здоров’я на чолі з Уляною Супрун.

Саме команда Уляни Супрун запровадила інституційні зміни з реанімування всієї медичної галузі. Серед найсуттєвіших:

  1. Впровадження нової моделі фінансування охорони здоров’я за принципом “гроші йдуть за пацієнтом”.
  2.  Створення та розвиток електронної системи охорони здоров’я.
  3.  Запровадження програми “Доступні ліки”.
  4.  Знищення корупційних схем, які діяли до того, як впровадили процедуру закупівель ліків та медичних виробів через міжнародні організації.

Кожен українець заслуговує на якісні медичні послуги, які може забезпечити тільки впровадження реформи. Саме тому, ми оцінюємо рішення Окружного адміністративного суду Києва про відсторонення Уляни Супрун з посади в.о. міністра охорони здоров’я як ще одну спробу зупинити позитивні зміни в медичній галузі і повернути вже подолані корупційні схеми.

Адекватною відповіддю на судове рішення має стати позитивне голосування народних депутатів за призначення Уляни Супрун міністром охорони здоров’я. В умовах зростаючого передвиборчого популізму, таке рішення парламенту стане чітким сигналом – реформи продовжуються.

Група “Реформа охорони здоров’я” РПР закликає Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана зробити подання на призначення Уляни Супрун міністром охорони здоров’я, а народних депутатів підтримати його позитивним голосування та продовжити курс реформ в медичній галузі.

 

ВГОРУ