Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Експерти РПР закликають міністерство юстиції очистити суддівський корпус і розробити механізм добору за прозорими конкурсами

Експерти РПР закликають міністерство юстиції очистити суддівський корпус і розробити механізм добору за прозорими конкурсами

В офісі РПР відбулася зустріч експертів Реанімаційного Пакету Реформ з міністром юстиції Павлом Петренком та його заступниками. Топ-темою обговорення стала судова реформа.

d

Експерти РПР наполягають – систему суддів необхідно очистити якомога швидше, а добір нових служителів Феміди потрібно здійснювати через механізм прозорих конкурсів.

Обговорили на зустрічі і реформування структурних підрозділів міністерства, а також  Державної Пенітенціарної Служби.

Не менш важливі питання децентралізації та відкритості державних реєстрів і електронних сервісів. Експерти РПР вважають, реєстраційні функції міністерства треба передати до місцевих органів влади. Урядовці запевнили, що відповідний законопроект напрацюють впродовж 5 місяців.

f
В діяльності міністерства необхідно провести цілу низку реформ, і експерти РПР долучаються до розробки законодавчих ініціатив і сподіваються, що їхні пропозиції будуть враховані.

ВГОРУ