Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > Експерти Реанімаційного Пакету Реформ зустрілися з Федеральним Президентом Німеччини

Експерти Реанімаційного Пакету Реформ зустрілися з Федеральним Президентом Німеччини

Позначки:
Експерти Реанімаційного Пакету Реформ зустрілися з Федеральним Президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром, який цього тижня перебуває в Україні з офіційним візитом.
Під час зустрічі говорили про досягнення антикорупційних інституцій і шанси ухвалення наступного тижня законопроекту про антикорупційний суд. Йшлося також про стан справ у галузі судової реформи і необхідність посилення ролі громадськості у процесі оновлення суддівського корпусу.
Окрему увагу приділили реформі децентралізації, яка є на сьогодні однією з найбільш успішних і вже зараз дозволяє об’єднаним громадам посилювати свою бюджетну та адміністративну автономію. Експерти акцентували увагу на можливостях подальшої міжнародної підтримки українських реформ. Президент Штайнмаєр, в свою чергу, зазначив, що розуміння процесів в Україні, сформоване без участі представників громадськості та РПР, було би неповним.
ВГОРУ