Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Аналітика > Дипломатія-2022. Зовнішньополітичні очікування українського суспільства

Дипломатія-2022. Зовнішньополітичні очікування українського суспільства

Якими є очікування українців від вітчизняної дипломатії та закордонних партнерів? Кому із закордонних лідерів українці довіряють найбільше? Яким є бачення респондентів щодо врегулювання війни на Донбасі? Щоб знайти відповіді на ці питання Центр “Нова Європа” вже вдруге замовив загальнонаціональне соціологічне опитування щодо очікувань українського суспільства від зовнішньої політики України.

Дослідження було проведено ТОВ «ІНФО САПІЄНС» в рамках Омнібусу. Метод опитування – особисте інтерв’ю вдома у респондента з використанням планшетів (САРІ). Польовий етап тривав із 8 по 29 листопада 2021 року. Вибірка становить 1007 осіб віком від 18 років. Вибірка репрезентативна населенню за статтю, віком, розміром населеного пункту та регіоном проживання відповідно до даних Державної служби статистики України станом на 1 січня 2019 року. Опитування проводилося тільки на територіях, що підконтрольні Уряду України. Максимальна теоретична похибка не перевищує 3,1%.

Завантажити PDF


Ця публікація підготовлена Центром «Нова Європа» в рамках Програми сприяння  громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст публікації є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

 

ВГОРУ