Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Аналітика > Дипломатія–2021: очікування українського суспільства

Дипломатія–2021: очікування українського суспільства

Якими є очікування українців від вітчизняної дипломатії та закордонних партнерів? Кому із закордонних лідерів українці довіряють найбільше? Яким є бачення респондентів щодо врегулювання війни на Донбасі? Щоб знайти відповіді на ці питання Центр “Нова Європа” замовив загальнонаціональне соціологічне опитування щодо очікувань українського суспільства від зовнішньої політики України.

Вибірка дослідження становить 2029 респондентів. Опитування проводилося дослідницькою агенцією Info Sapiens методом CAPI (особисті інтерв’ю вдома у респондента з використанням планшетів, computer-assisted personal interviews). Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України за статтю, віком, розміром населеного пункту та регіоном проживання. Із дослідження вилучена Автономна Республіка Крим, а у Донецькій та Луганській області опитування проводилося тільки на територіях, що контролюються Україною. Максимальна теоретична похибка не перевищує 2,2%. Опитування проводилося 06 – 19 листопада 2020 року.

Завантажити PDF

Публікація видана в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні. Думки та позиції, викладені у цій публікації, є позицією авторів та не обов’язково відображають позицію Посольства Швеції в Україні, Міжнародного фонду «Відродження» та Ініціативи відкри- того суспільства для Європи (OSIFE).

ВГОРУ