Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Аналітика > «Дух, що тіло рве до бою»: революційні настрої українців на тлі протестів у Білорусі та Росії

«Дух, що тіло рве до бою»: революційні настрої українців на тлі протестів у Білорусі та Росії

Позначки:

 

 

 

Приурочено до дня народження Ірини Бекешкіної – знаної української соціологині, директорки Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва у 2010–2020 роках.

Оригінал публікації на сайті Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва

Загальнонаціональне опитування проведене Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з Центром політичної соціології протягом 3–16 листопада 2020 р. Загалом було опитано 2002 респондента за вибіркою, що репрезентує доросле населення України (за винятком окупованих територій). Вибірка репрезентативна за такими показниками, як стать, вік, тип поселення та область проживання. Максимальна випадкова похибка вибірки не перевищує 2,2%.

Регіональний розподіл: Захід (Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Чернівецька області), Центр (Вінницька, Житомирська, Київська, Кіровоградська, Сумська, Черкаська, Чернігівська області, м. Київ), Південь (Запорізька, Миколаївська, Одеська, Херсонська області), Схід (Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Харківська області).

ВГОРУ