Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > До коаліції РПР приєдналися ще 6 нових учасників

До коаліції РПР приєдналися ще 6 нових учасників

До платформи Реанімаційний Пакет Реформ приєдналися шість нових громадських організацій: ГО “Разом проти корупції”, ГО “Центр локального самоврядуваня”,  Міждисциплінарний науково-освітній центр щодо протидії корупції в Україні (ACREC), ГО “Антикорупційний штаб”, ГО “Агенція питань стратегічного розвитку та комунікацій “Спільні зусилля”, ГО “Платформа Громадський Контроль”.

ГО “Разом проти корупції” працює задля впровадження антикорупційних заходів в рамках урядово-громадського проекту “Разом проти корупції”. Члени організації входять до Антикорупційної ради. Здобутками ГО є: положення про проведення конкурсів для керівників КП, розробка і моніторинг впровадження антикорупційної програми та ін.

ГО “Центр локального самоврядуваня” спеціалізується на антикорупційній та правоохоронній політиці. Основним напрямом діяльності є захист системи        е-декларування від “політичних атак” з боку народних депутатів, окремих правоохоронних органів та представників інших органів влади.

Міждисциплінарний науково-освітній центр щодо протидії корупції в Україні (ACREC) – був заснований з метою підготувати нове покоління вітчизняних експертів та аналітиків у сфері запобігання та протидії корупції шляхом впровадження міждисциплінарних навчальних програм у сфері протидії корупції та впровадження нових стандартів антикорупційної експертизи та аналітики. Організація займається підготовкою аналітиків в антикорупційній сфері та, бере участь в розробці законопроекту про захист викривачів тощо.

ГО “Антикорупційний штаб” основними напрями своєї діяльності зазначає виявлення корупційних схем, розкрадань бюджету, протиправного використання ресурсів громади та інших корупційних порушень можновладців задля притягнення їх до відповідальності. ГО ставить собі завдання максимально залучати громадян до антикорупційного руху в Україні, а також намагається популяризувати серед максимальної кількості громадян ідею нульової толерантності до корупції у всіх її виявах. Здобутками організації є створення Антикорупційної карти ремонтів в місті Києва за 2014-2015 роки, створення «чорного списку» фірм-підрядників, які виконували будівельні роботи у місті Києві у 2016 році.

ГО “Агенція з питань стратегічного розвитку та комунікацій “Спільні зусилля” сприяє взаємодії між владою, бізнесом, громадськістю задля реалізації спільних проектів, спрямованих на сталий місцевий та регіональний розвиток.

ГО “Платформа Громадський Контроль” спеціалізується на  адвокації реформ, антикорупційних розслідуваннях, розвитку громадянського суспільства. Основними здобутками ГО є: координація державних закупівель у Дніпропетровському регіоні, проведення низки антикорупційних розслідувань та ін.

Наразі РПР налічує 79 громадських організацій.

ВГОРУ