Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > Для запровадження eHealth в Україні не потрібно “винаходити велосипед” – Пітер Росс, міжнародний експерт з впровадження eHealth

Для запровадження eHealth в Україні не потрібно “винаходити велосипед” – Пітер Росс, міжнародний експерт з впровадження eHealth

“Українська система охорони здоров’я – не унікальна, тому не варто шукати складних шляхів. Слід використовувати досвід країн, що досягли результатів“, – про це під час зустрічі 23 серпня в офісі Коаліції РПР зазначив Пітер Росс. Він обіймає посаду CEO та є засновником компанії SMIS International. Головний фокус діяльності організації – впровадження системи eHealth у більш як 10 країнах світу. 

Під час обговорення представники бізнесу, міжнародні та українські експерти погодилися з паном Россом, що треба адаптувати сучасні світові моделі eHealth до досвіду України. 

Також необхідно: 

Захід відбувся в рамках програми з інституційної розбудови Центру демократії та верховенства права, що здійснюється за фінансової підтримки Швеції.

ВГОРУ