Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Діалог для посилення інформаційної безпеки України: депутати про експертні дискусії щодо медіа-реформи

Діалог для посилення інформаційної безпеки України: депутати про експертні дискусії щодо медіа-реформи

Позначки:

Серія експертних дискусій на тему медіа-реформи, яка відбулася протягом лютого-березня, сприяла об’єднанню зусиль влади, громадського сектору та представників медіаіндустрії для посилення інформаційної безпеки України. Такі думки висловили народні депутати по звершенню публічних заходів.

“Ці публічні обговорення допомогли нам підсилити діалог із представниками громадського сектору та медіаіндустрії. Впевнена, що разом ми зможемо знайти рішення для підвищення інформаційного захисту України”, – вважає Заступниця голови Комітету, голова підкомітету з питань інформаційної політики Комітету ВРУ з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук.

“Вже восьмий рік поспіль Україна потерпає не лише від військової агресії, а й від інформаційної. Тому дуже важливо, що ці публічні обговорення сприяли об’єднанню зусиль політиків, експертів громадянського суспільства та представників медіаіндустрії у пошуку ефективних засобів протистояння інформаційним атакам”, – каже Перша заступниця голови Комітету ВРУ з питань гуманітарної та інформаційної політики Ірина Констанкевич.

“Ці публічні заходи стали майданчиком, де політики, громадськість і представники медіа змогли дійти згоди щодо низки важливих питань у сфері інформаційної політики. Переконаний, що подібні заходи допомагають нам краще розуміти один одного та працювати далі над удосконаленням українського законодавства”, – наголошує Голова підкомітету з питань освіти впродовж життя та позашкільної освіти Комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій Роман Грищук.

Також ви можете ознайомитися з рекомендаціями громадянського суспільства Парламенту та Уряду щодо реформ у сфері медіа.

Нагадаємо, експертні дискусії відбулися на теми реформи медіа з питань само- та співрегулювання медіа, медіаграмотності, інформаційної безпеки та значення Суспільного мовника.

Заходи були організовані Коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ, ГО «Детектор медіа» та Інтерньюз-Україна і стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Коаліції РПР та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

ВГОРУ