Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Без категорії > Дефолту не буде: Зеленський анонсував нову програму співпраці з МВФ

Дефолту не буде: Зеленський анонсував нову програму співпраці з МВФ

Позначки:

Президент України Володимир Зеленський анонсував старт нової програми співпраці з МВФ, але дата її запуску залежить від рішення Конституційного Суду щодо розпуску Верховної Ради.

У липні 2019 року Україна почне готувати нову програму співробітництва з Міжнародним валютним фондом (МВФ), а також продовжуватиме співпрацю зі Світовим банком і Європейським банком реконструкції та розвитку, заявив Президент України Володимир Зеленський 18 червня під час зустрічі з представниками великого та середнього бізнесу Німеччини. 

“Ми починаємо домовленості з МВФ, готуватимемо нову програму вже в липні, дефолту не буде. Як Президент я не впливатиму на суд чи банківську систему”, – сказав Володимир Зеленський.

Проте про конкретний час запуску нової співпраці України з МВФ говорити поки що зарано, вважає виконавчий директор Центру економічної стратегії, член Ради РПР Гліб Вишлінський.

“Цією заявою Президент зазначив чіткий намір продовжувати співпрацю з МВФ. Але конкретний час, коли може буде затверджена нова програма, залежатиме від рішення Конституційного Суду щодо дострокових парламентських виборів”, – наголосив у коментарі для РПР Вишлінський.

Нагадаємо, 21 травня Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про розпуск Верховної Ради та призначення позачергових парламентських виборів на 21 липня. 24 травня 62 народні депутати підготували подання до Конституційного Суду щодо конституційності цього рішення Президента. Конституційний Суд почав розглядати подання 11 червня, і вердикт він має винести до 11 липня.

ВГОРУ