Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Боротьба з корупцією – наш пріоритет, – Гриневич

Боротьба з корупцією – наш пріоритет, – Гриневич

Експерти Реанімаційного Пакету Реформ зустрілися з міністром освіти і науки України Лілією Гриневич. Зокрема, міністр представила активістам профільних груп РПР, які займаються питаннями освіти, науки та молодіжної політики, стратегію роботи відомства на 2016 рік.

f

І міністр, і експерти погодилися: одне з головних завдань – боротьба з корупцією. І хабарництво необхідно викорінювати там, де воно квітне найбільше, – в ліцензуванні вищих навчальних закладів.

Лілія Гриневич розповіла й про інші пріоритетні напрямки роботи відомства. Серед них: реформування профтехосвіти, дерегуляція та дебюрократизація освітньої системи, реформи у сфері науки.

Зі свого боку, експерти РПР вкотре нагадали, що в Україні досі не запрацювало Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти.

Наостанок, міністр і експерти РПР наголосили, що реформи в галузі чи не найбільше залежать від просування в парламенті пакету відповідних законопроектів про зміни в системі освіти, які підтримали експерти Реанімаційного Пакету Реформ.

Це вже третій міністр нового уряду, який завітав до офісу РПР. Раніше з громадськими організаціями та експертами платформи спілкувались Євген Нищук, міністр культури, а також Тарас Кутовий, міністр АПК.

g

ВГОРУ