Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Заяви > Антикорупційна група РПР закликає нардепів дотримуватися процедури при визначенні кандидатури аудитора НАБУ

Антикорупційна група РПР закликає нардепів дотримуватися процедури при визначенні кандидатури аудитора НАБУ

Члени Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції від Блоку Петра Порошенка вимагають визначити кандидатуру аудитора Національного антикорупційного бюро з порушенням процедури конкурсу. Зокрема, депутати вимагають ухвалити рішення щодо кандидатур аудитора без проведення належних співбесід із особами, які подали документи для участі у конкурсі.

Вважаємо проведення співбесід необхідним етапом визначення кандидатури аудитора для Національного антикорупційного бюро України. Тільки відкриті співбесіди дозволять визначити, чи є кандидати неупередженими щодо діяльності Національного антикорупційного бюро України і чи готові вони здійснити аудит за міжнародними стандартами.

Наголошуємо: вибір кандидатури для призначення аудитором НАБУ без проведення співбесід із кандидатами не може претендувати на довіру з боку суспільства та міжнародних партнерів України, а отже поставить під питання довіру і до майбутніх результатів аудиту.

Антикорупційна група Реанімаційного Пакету Реформ закликає членів Комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції провести відкриті співбесіди із усіма кандидатами в члени комісії з аудиту Національного антикорупційного бюро та рекомендувати Верховній Раді України кандидатів за результатами таких співбесід.

 

ВГОРУ