Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > АНОНС: РПР і міністр юстиції протестують Центр надання адмінпослуг

АНОНС: РПР і міністр юстиції протестують Центр надання адмінпослуг

cropped-logo.png

5 червня об 11.00 Реанімаційний пакет реформ та міністерство юстиції України запрошують журналістів відвідати разом із міністром юстиції Павлом Петренком Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) у Києві за адресою: Дніпровська набережна, 19б.

У цьому центрі громадяни можуть отримати усі найнеобхідніші адміністративні послуги з різних відомств за принципом «єдиного вікна» – довідки, реєстрації, витяги з реєстрів та інші:

– про реєстрацію місця проживання;

– свідоцтво про народження, одруження;

– внутрішні і закордонні паспорти;

– про реєстрацію фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб;

– про реєстрації прав на нерухоме майно; – з земельних питань.

Міністр юстиції Павло Петренко планує отримати у Центрі надання адміністративних послуг закордонний паспорт.

Участь у події візьмуть також експерти групи із Адміністративної реформи Реанімаційного пакету реформ Микола Виговський (vyhovsky.m@gmail.com) та Віктор Тимощук (tymoschuk@pravo.org.ua).

Довідково: у травні 2014 р. Кабінет міністрів затвердив Постанову про перелік адміністративних послуг, що надаються Центрам надання адміністративних послуг. Цим актом передбачено відкриття таких Центрів при кожній районній державній адміністрації і міських радах. Надання послуг через ЦНАП забезпечує зручність для громадян та комфорт,  адже ЦНАП мають розширені прийомні години, некабінетну систему обслуговування, прозорість, регулювання черги (у великих ЦНАП), зручні умови очікування тощо.   Прес-центр Реанімаційного пакету реформ (+380975971385, +380979380174)

ВГОРУ