Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Анонс акції “Прозоре формування бюджету – найкращий новорічний подарунок”

Анонс акції “Прозоре формування бюджету – найкращий новорічний подарунок”

17 грудня о 9:30 біля будівлі уряду, за адресою вул. Грушевського, 12/2,представники Реанімаційного Пакету Реформ презентують урядову «йолку» спеціально для Кабінету Міністрів України та його очільника Арсенія Яценюка. Експерти та активісти громадськості продемонструють, що насправді являють собою святкові подарунки від Кабміну та що ховається за яскравими обгортками.

Derzhbudzhet_2015

Процес формування державного бюджету, який зараз відбувається в закритому режимі, дає всі підстави отримати бюджет проїдання, а не бюджет реформ.  Реанімаційний Пакет Реформ вирішив нагадати урядовцям про те, що закриті процеси формування життєво важливих для країни документів – це стиль часів Януковича, коли під виглядом новорічних подарунків в красивій обгортці ухвалювалися рішення, пролобійовані в інтересах олігархічних кланів, а не в інтересах України.

Громадські активісти, зважаючи на негативну тенденцію прийняття стратегічних для країни рішень в закритому режимі та поспіхом (зокрема, персональний склад Кабінету Міністрів України та плану дій уряду) наголошує – бюджет країни занадто важливий документ, щоб ховати його до останнього, а потім приймати нашвидкуруч. Відповідальність і уряду, і парламенту в тому, щоб цей ключовий для країни документ було прийнято відповідно до регламенту та з належним публічним обговоренням.

 

За додатковою інформацією звертайтесь: Тетяна Кириленко – 050 97 93 596, Андрій Андрушків – 096 60959 76

 

ВГОРУ