Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Аналітика > Альтернативний звіт з оцінки ефективності впровадження державної антикорупційної політики

Альтернативний звіт з оцінки ефективності впровадження державної антикорупційної політики

У Звіті представлена громадська оцінка стану справ зі здійсненням антикорупційної реформи в Україні, яка є продовженням попередніх трьох звітів за період з 2013 по 2018 роки. Оцінка охоплює 2019 і 2020 роки, а також окремі події 2021 року.

Цей Звіт підготовлено на основі спеціально розробленої методології комплексної внутрішньої оцінки прогресу країни в антикорупції, яка вперше була застосована при підготовці аналогічного Звіту у 2015 році, за чотирма напрямами: 1) антикорупційна політика; 2) запобігання корупції; 3) криміналізація корупції і правоохоронна діяльність; 4) міжнародне співробітництво.

Видання містить не лише аналіз ситуації, статистичні дані та іншу інформацію, а й конкретні висновки і рекомендації для законодавця та правозастосовних органів. Воно буде корисним для посадових і службових осіб державних органів, органів місцевого самоврядування, громадських активістів, журналістів, науковців тощо, які займаються проблемами запобігання корупції.

Завантажити PDF

ВГОРУ