Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Активісти з регіонів зберуться на Громадський Форум Реформ

Активісти з регіонів зберуться на Громадський Форум Реформ

26-27 липня у Києві відбудеться всеукраїнський Громадський Форум Реформ – подія, що об’єднає активістів, журналістів та громадських діячів з усіх куточків України. Учасники Форуму вироблять спільні механізми для просування реформ, а також для громадського контролю за їх впровадженням.

Форум організовує ініціатива Реанімаційний Пакет Реформ за сприяння Міжнародного Фонду Відродження.

Завдання Форуму – ознайомити активістів з регіонів з ухваленими та очікуваними реформами, напрацювати адвокаційні/моніторингові механізми підтримки впровадження реформ у регіонах, налагодити ефективні комунікації моделі співпраці між громадськими активістами, які працюють над реформами у різних частинах країни.

Форум проходитиме у форматі пленарних засідань, панельних дискусій та робочих груп.

До участі запрошуються громадські лідери та активісти, представники органів самоорганізації населення, студентського самоврядування, лідери громадянських рухів, журналісти, блогери, депутати місцевих рад, політологи, експерти.

Кількість учасників обмежена. Організатори забезпечують витрати на доїзд, харчування, проживання та роздаткові матеріали.

Для участі у Форумі необхідно до 21 липня зареєструватися за посиланням: http://bit.ly/1ylQ04o. Додаткова інформація: Вадим Міський, Реанімаційний Пакет Реформ, тел. 066-569-2098.

ВГОРУ