Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Аналітика > Адвокаційна діяльність ОГС на місцевому рівні: етапи, інструменти та практичні поради

Адвокаційна діяльність ОГС на місцевому рівні: етапи, інструменти та практичні поради

Посібник містить інформацію щодо процесу адвокації змін на місцевому рівні. У публікації розкрито визначення, етапи та інструменти адвокаційних кампаній, а також їх ефективні приклади та практичні поради щодо реалізації дієвих адвокасі-кампаній.

Цей посібник розрахований на представників бізнесу та громадськості, які зацікавлені у запровадженні змін та хочуть отримати практичні інструменти для їх реалізації.

Завантажити PDF


Цей матеріал підготовлено ГО “Аналітично-адвокаційний центр “Львівський регуляторний хаб” разом із Коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ в рамках проєкту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст матеріалу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

ВГОРУ