Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > 650 свідоцтв про смерть для комітету з питань охорони здоров’я Верховної Ради

650 свідоцтв про смерть для комітету з питань охорони здоров’я Верховної Ради

Сьогодні 23 листопада, біля будівлі комітетів Верховної Ради відбулася одиночна акція лікаря-педіатра та експерта з питань медичної реформи Олександра Ябчанки. В рамках одиночного пікету, Олександр представив журналістам та депутатам 650 свідоцтв про смерть громадян України – саме стільки людей щоденно помирає в нашій країні через відсутність реформ в медицині.

  

Олександр привселюдно спалив 650 документів. Попіл “свідоцтв” активіст передасть голові профільного комітету з питань охорони здоров’я Верховної Ради Ользі Богомолець разом з пояснювальними записками до законопроектів про автономізацію закладів охорони здоров’я: Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань охорони здоров’я № 2309a та суміжними законопроектами.  

  

“Законопроекти щодо автономізації, які запускають реальну медичну реформу чекають голосування в залі Парламенту вже близько півроку. Цією акцією ми хочемо нагадати нашим політикам, що нам занадто дорого обходиться їхні потуги врятувати нас від реформи. Ми вимагаємо розглянути ці законопроекти в сесійній залі цього чи наступного сесійного тижня. Я звертаюся до депутатів профільного комітету – візьміть на себе відповідальність і запустіть медичну реформу в Україні” – зазначає Олександр Ябчанка експерт медичної групи Реанімаційного Пакету Реформ.

  

  

  

  

  

  

 

 

 

ВГОРУ