Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > 31 липня Реанімобіль привезе до Верховної Ради вимоги за якими повинні відбутися Перевибори

31 липня Реанімобіль привезе до Верховної Ради вимоги за якими повинні відбутися Перевибори

31 липня депутати Верховної Ради зберуться на позачергове засідання. Розпад Парламентської коаліції, про який було оголошено 24 липня, запускає механізм, який веде до позачергових перевиборів Верховної Ради. Дочасні парламентські вибори мають величезну підтримку в суспільстві, адже близько 70% громадян України підтримують їхнє проведення, а більше 80% готові взяти в них участь. Разом з тим, Перевибори, які за таких умов пройдуть за старим виборчим законодавством не зможуть дати якісного оновлення Верховної Ради.

31 липня о 9:30 під будівлею Верховної Ради пройде вулична акція під час якої до стін Парламенту на спеціальному Реанімобілі привезуть вимоги експертів та громадськості до виборчого законодавства:

– пропорційна система з відкритими регіональними списками;

– зниження прохідного бар’єру до 3%;

– прозоре фінансування виборчих кампаній;

– невідворотність покарання за злочини проти виборчих прав.

Експерти переконані, що саме за таких умов ми зможемо отримати ту Раду, яка прийматиме закони для здійснення реформ, а не сумнівну групу людей, які прогулюють засідання та гальмують побудову нової країни Під час акції виступлять представники ініціативи Реанімаційний Пакет Реформ, експерти з питань виборчого законодавства, які фахово прокоментують важливість впровадження нових правил під час перевиборів до Верховної Ради.

Початок акції о 9:30 за адресою вул. Грушевського 5.

Прес-центр ініціативи Реанімаційний пакет реформ

(Андрій Андрушків – 0966095976, Наталя Соколенко –  0975971385)

ВГОРУ