Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > Відбулося експертне обговорення проекту Закону про Національне бюро фінансової безпеки України

Відбулося експертне обговорення проекту Закону про Національне бюро фінансової безпеки України

07 березня в офісі Реанімаційного Пакету Реформ відбулося експертне обговорення проекту Закону про Національне бюро фінансової безпеки України (далі – НБФБУ), який був напрацьований робочою групою, сформованою в Комітеті Верховної Ради України з питань податкової та митної політики під керівництвом Голови Комітету Ніни Южаніної.

В обговоренні документу взяли участь експерти групи “Податкова та бюджетна реформа” та “Реформа органів правопорядку” РПР, а також урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції». На початку заходу Голова Комітету представила основні положення зазначеного проекту Закону.

В ході обговорення, експерти РПР висловили низку зауважень до положень проекту Закону. Частину з них розробники погодилися внести в проект закону. Щодо решти – сторони домовилися, що експертна спільнота надасть письмові пропозиції до кінця наступного тижня.

На думку експертів, при напрацюванні проекту Закону мають бути враховані такі позиції:

Наостанок сторони домовилися зустрітися для обговорення цих позицій.

ВГОРУ