Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Реформа енергетичного сектору > Зустріч кліматичних інноваторів від бізнесу та політики

Зустріч кліматичних інноваторів від бізнесу та політики

 Запрошуємо Вас взяти участь у зустрічі кліматичних інноваторів від бізнесу та політики, яка відбудеться 21 грудня в офісі Реанімаційного Пакету Реформ, за адресою: вул. Ольгинська, 6, пов. 2, оф. 21. Початок реєстрації о 10:00.

2016 рік став важливими етапом для українських кліматичних інновацій: Україна однією з перших ратифікувала Паризьку кліматичну угоду. Українські кліматичні стартапи отримали визнання на багатьох інноваційних платформах: CES, iForum, EDF Pulse, ClimateLaunchpad, допомогли зекономити українським містам десятки мільйонів гривень на енергоносіях, залучили інвестиції вдома і за кордоном, підписали контракти на впровадження своїх систем. А тепер час допомогти частіше зустрічатися кліматичним інноваторам у владних структурах та бізнесі.

21 грудня в офісі Реанімаційного Пакету Реформ Greencubator збирає людей, які рухають кліматичні інновації. Ми прагнемо побудувати містки між законодавцями, урядовцями та “зеленими” підприємцями, підвести кліматичні підсумки року та подивитися у майбутнє.

Які кліматичні та енергетичні інновації зараз актуальні для України? Що Україна може робити для розвитку зеленого підприємництва? Хто краще драйвить кліматичні інновацій: стартапи, корпорації, держави чи інвестори? Куди рухається світова зелена економіка? Які є нові енергетичні моделі – і як їх перейняти Україні? Про це те інше ми будемо говорити із гостями зустрічі – засновниками стартапів Ecoisme, ElectricCars, Drone.ua, Delfast, депутатами, урядовцями та експертами.

Під час зустрічі ми покажемо, що кліматичні інновації не зводяться винятково до інновацій технологічних. Десятки тисяч громад та самоорганізованих спільнот вже сьогодні винаходять нові форми співдії для того, щоб спільно встановлювати сонячні електростанції, біогазові установки чи розгортати власні мікро-мережі. Про енергокооперативи та інші можливості використовувати відновлювані джерела енергії для громад ми розкажемо у спеціальній брошурі, котру презентуємо безпосередньо під час зустрічі.

Детальна програма зустрічі за посиланням.

Якщо Ви хочете долучитися до зустрічі, просимо заповнити заявку за посиланням.

В зв’язку з обмеженою кількістю місць в залі і значним інтересом ми вимушені підтверджувати участь в заході – надішлемо її вам електронною поштою.

Навіть якщо ми не зможемо прийняти всіх, для всіх зацікавлених буде доступна відео-трансляція на сторінці РПР у Facebook.

Захід відбувається за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні в партнерстві з Реанімаційним Пакетом Реформ.

Контакти для акредитації журналістів:

Ольга, +380 63 804 33 02