Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Запрошуємо Вас взяти участь у Форумі “Доброчесна і аполітична Феміда як результат Конституційних змін”

Запрошуємо Вас взяти участь у Форумі “Доброчесна і аполітична Феміда як результат Конституційних змін”

Форум відбудеться 19 жовтня 2015 р. з 10.00 – 13.00 (реєстрація та вітальна кава о 9.30).

Місце проведення – бізнес-центр «Парус», вул. Мечникова, 2 (вхід з бульвару Лесі Українки).

Судова гілка влади не була реформована після Революції Гідності. Рівень довіри до судів та суддів в Україні цього року побив черговий антирекорд, адже лише близько 1% громадян України повністю довіряють служителям Феміди. Водночас, як свідчать соціологічні дослідження, судова реформа разом з антикорупційною реформою є найпріоритетнішою для українців. Низка законів, які були ухвалені після повалення режиму Януковича, не принесли очікуваного результату, не зважаючи на голосні назви: «Про забезпечення права на справедливий суд»; «Про відновлення довіри до судової влади».

Сьогодні, коли триває процес напрацювання змін до Конституції України в частині правосуддя, важливо публічно обговорити проект цих змін для того, аби вони могли забезпечити реальну судову реформу та відповідати вимогам суспільства. Для обговорення цих нагальних питань запрошуємо Вас взяти участь в Форумі  «Доброчесна і аполітична Феміда через конституційні зміни». У заході візьмуть участь провідні експерти-конституціоналісти, члени Конституційної комісії, судді Конституційного Суду, народні депутати України, фахівці Міністерства юстиції України, посли іноземних держав та представники міжнародних програм технічної підтримки.

Маємо надію, що відкрита експертна дискусія за участі представників ЗМІ сприятиме належному напрацюванню змін до Конституції України в частині судоустрою. Широке обговорення лише сприятиме вирішенню проблемних питань змін до Конституції, а й забезпечить легітимність оновленої Конституції, і широку народну підтримку в процесі імплементації  судової реформи.

Програму форуму можете завантажити тут!

Просимо підтвердити свою участь, заповнивши реєстраційну форму:    https://goo.gl/rcmwgN