Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Законопроект про НКРЕКП не можна приймати в чинній редакції – він містить корупційні ризики

Законопроект про НКРЕКП не можна приймати в чинній редакції – він містить корупційні ризики

     Прийняття закону, котрий створив би законодавчу рамку для діяльності НКРЕКП є критично важливим для української енергетики та економіки в цілому. Законопроект “Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг” ( #2966 від 28.05.2015) на думку експертів та депутатів Верховної Ради поточна редакція цього законопроекту містить занадто велику кількість недопрацювань та корупційних ризиків, що спричинять до негативних процесів у ряді галузей енергетики. Про всі деталі та шляхи доопрацювання законопроекту розкажуть депутати та експерти РПР 22 грудня о 9:00 в агенції Укрінформ за адресою вул. Б. Хмельницького, 8/16.

     Учасники заходу представлять всі слабкі та корупційні місця законопроекту та публічно звернуться до Парламенту з вимогою внести в законопроект про НКРЕКП правки,  напрацьовані Стратегічною Дорадчою Групою.

     В заході візьмуть участь:

     Серед критичних точок, які потрібно доопрацювати в законопроекті експерти та депутати Верховної Ради визначають:

За додатковою інформацією:

Тетяна Кириленко – 050 97 93 596,

Андрій Андрушків – 096 609 59 76.