Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Захист стратегій розвитку міст учасників ІІІ програми “Школа Мерів”

Захист стратегій розвитку міст учасників ІІІ програми “Школа Мерів”

Цієї суботи, 25 листопада, десять команд-учасниць ІІІ-ї програми “Школа Мерів” захищатимуть стратегії розвитку своїх міст. Захист відбуватиметься в навчальному центрі Освіторія, що знаходиться за адресою: вул. Івана Мазепи, 1. Захід відбуватиметься у форматі публічної події й триватиме з 9:30 до 18:00.

Захистом стратегій розвитку міст завершиться навчання на третій програмі Школа Мерів. У підсумку слухачі отримають різного ґатунку сертифікати відповідно до оцінок експертної комісії. Вручення сертифікатів відбудеться під-час Конгресу Міських Змінотворців, який відбудеться в столиці 15-16 грудня.

Оцінювати результати роботи команд буде експертна комісія у складі:

Юрій Бова – Міський голова Тростянця – голова Тростянецької об’єднаної територіальної громади;

Оксана Гарнець – керівниця проекту “DESPRO”;

Роман Іваненко – співвласник компанії Urban Development Group, драйвер розвитку села Бобриця;

Андрій Длігач – генеральний директор AdvanterGroup;

Ігор Лепьошкін – головний експерт програми “ПРОМІС”;

Ольга Омельчук – експертка з питань місцевого самоврядування, виконавчий директор Клубу випускників Школи Мерів, міський голова Нетішина (2010 – 2012 рр.);

Руслан Рохов – голова правління Агенції “Спільні Зусилля”, засновник та керівник Школи Мерів;

Нагадуємо, що “Школа Мерів” – це середньострокова сертифікована інноваційна освітня програма комплексної підготовки міських голів та кандидатів на цю роль, а також їх команд, до управління містами в умовах децентралізації.

Школа складається з восьми освітніх модулів, котрі викладаються по п’ятницям, суботам та неділям, стажування в муніципалітетах Польщі та розробки стратегії розвитку міста, а також проекту вирішення найболючішої проблеми в місті, котрі слухачі програми мають захистити перед експертною комісією за результатами навчання.

Заснував Школу Голова правління Агенції з питань стратегічних комунікацій та розвитку «Спільні зусилля» Руслан Рохов, який спільно з партнерами запустив напередодні місцевих виборів пілотну програму. З 13 команд претендентів на роль міського голови, які в ній навчалися, 3 команди перемогло на виборах – міські голови Миколаєва, Житомира та Боярки є випускниками Школи Мерів.

Перша програма була запущена в 2015 році на базі Києво-Могилянської бізнес-школи, друга в 2016 році – спільно з Бізнес-школою МІМ-Київ.

Навчання на цьогорічній програмі стартувало 29 липня і тривало до сьогодні. На третій «Школі Мерів» навчалося 11 команд: 10 очолюють кандидати на роль міського голови, які представляють міста #Кам’янське, #Чернівці, #Дніпро, #Полтава, #Трускавець, #Вишневе, #Ніжин, #Одеса, #Черкаси, #Прилуки, і одну – чинні міські голови Чорткова.

Третя програма реалізовуються за підтримки Фонду ім. Гейнріха Бьоля, Міжнародного фонду Солідарності (Польща) та компанії UDG.

Більше інформації про Школу Мерів можна знайти на офіційному сайті – http://www.mayorschool.org.ua/.

За додатковою інформацією звертатися за електронкою ruslan.rokhov@gmail.com, або ж за телефоном – 097 782 69 78.