Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > ЗА та ПРОТИ змін до Конституції. Експертне обговорення

ЗА та ПРОТИ змін до Конституції. Експертне обговорення

За  ініціативи народних депутатів України від різних фракцій 28 серпня  о 14-30 в Українському кризовому медіа-центрі відбудеться незалежне експертне обговорення змін до Конституції України у частині децентралізації.

До участі у роботі круглого столу запрошені провідні представники експертного середовища, фахівці сфери децентралізації, що є членами Громадської конституційної комісії. Серед них: Олександр Батанов, Юрій Ганущак, Сергій Головатий, Юлія Кириченко, Юрій Ключковський, Микола Козюбра, Ігор Коліушко, Мирослав Пітцик, Петро Стецюк, Михайло Теплюк, Анатолій Ткачук, Віктор Шишкін. 

Як відомо, 31 серпня відповідні зміни до Конституції України будуть розглядатися парламентом у першому читанні. Народні депутати Вікторія Пташник, Наталія Кацер-Бучковська, Ганна Гопко, Альона Шкрум, Іванна Климпуш-Цинцадзе, Мустафа Найєм  та інші закликають ставитися надвідповідально до будь-яких змін до основного закону, та при прийнятті рішення щодо підтримки або не підтримки проекту керуватися не політичними лозунгами, а думкою авторитетних фахівців у галузі децентралізації та конституційного права.

Головною метою заходу є проведення предметної фахової дискусії, за результатами якої народні депутати зможуть сформувати свою власну позицію стосовно законопроекту, опираючись на думки та аргументи провідних експертів у галузі децентралізації. Експерти – конституціоналісти окреслять можливі наслідки прийняття проекту змін до основного закону у юридичному та політичному аспектах, а також дадуть відповіді на запитання народних депутатів.

Дата: 28 серпня 2015 року

Початок: 14-30

Місце: Український кризовий медіа-центр (Український дім на Європейській площі, вул.. Хрещатик, 2)