Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > З чим Україна поїде на саміт за демократію?

З чим Україна поїде на саміт за демократію?

1 грудня о 16:30 Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ разом із Фондом Маршалла Сполучених Штатів (German Marshall Fund) організовують онлайн-круглий стіл Трансатлантичної робочої групи (Transatlantic Task Force on Ukraine) «З чим Україна поїде на саміт за демократію?».

9–10 грудня президент США Джо Байден організовує віртуальний саміт за демократію за участі провідних міжнародних політиків, представників громадянського суспільства та бізнесу для обговорення трьох ключових проблем для демократії в усьому світі: зростання авторитаризму, корупція та порушення прав людини. Цей саміт надає Україні можливість залишитися у фокусі уваги, розширити свої зобов’язання щодо розбудови демократії та наблизитися до більш безпечного майбутнього.

Разом із провідними експертами громадянського суспільства ми поговоримо про ті заходи, які Україна має здійснити у сферах захисту прав людини, боротьби з корупцією та протидії загрозам авторитарних режимів.

Запрошені спікери:

Модератори:

Мова заходу: англійська (з перекладом українською)

Реєстрація за посиланням

Контактна особа: Джон Александер, jalexander@gmfus.org

Трансатлантична робоча група (TTFU) була створена в жовтні 2018 року Німецьким Фондом Маршалла США та Реанімаційним Пакетом Реформ за підтримки організацій громадянського суспільства України, включаючи Український кризовий медіа-центр. Основний фокус діяльності робочої групи полягає в забезпеченні платформи для посилення взаємодії між США, Європою та Україною, а також обміну інформацією між політиками, лідерами думок і громадськими організаціями щодо політичних, економічних і безпекових проблем, які впливають на Україну, її демократичний транзит і взаємодію із західними партнерами.

З огляду на стан глобальних, регіональних та внутрішніх викликів, включаючи COVID-19, з якими стикаються США, Європа та Україна, місія TTFU є як ніколи важливою для зміцнення трансатлантичного партнерства з Україною та регіоном, які продовжують протистояти загрозам та ворожій діяльності з боку Президента Росії Володимира Путіна.

Цей проєкт підтримується Чорноморським трастом регіонального співробітництва (the Black Sea Trust for Regional Cooperation), який є проєктом Фонду Маршалла Сполучених Штатів (German Marshall Fund).