Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Відповідальність, довіра, інклюзивність: бачення реформ завтрашнього дня. Пропозиції громадянського суспільства

Відповідальність, довіра, інклюзивність: бачення реформ завтрашнього дня. Пропозиції громадянського суспільства

22 травня 2019 року за ініціативи коаліції громадських організацій Реанімаційний Пакет Реформ в Києві відбудеться Форум “Відповідальність, довіра, інклюзивність: бачення реформ завтрашнього дня. Пропозиції громадянського суспільства”.

Форум проводиться в рамках підготовки до третьої Конференції з питань реформ в Україні (Ukraine Reform Conference), яка відбудеться 2-4 липня 2019 року в Торонто (Канада) та збере ключових стейкхолдерів реформ: представників влади, бізнесу, громадськості та міжнародних партнерів України.

Зміна політичної влади в Україні формує нові виклики і можливості для проведення реформ в Україні. Як запобігти відкату реформ і продовжити якісні зміни? Чи готові влада, бізнес та громадськість до вироблення спільного порядку денного? Ці та інші питання представники громадянського суспільства, влади, бізнесу та міжнародні партнери обговорять під час двопанельної дискусії. А також визначать спільні пріоритети для продовження реформ в Україні незалежно від політичних змін у виборчий період.

22 травня відбудеться заключне обговорення візійного документу “Принципи Торонто” (Ключові пріоритети проведення реформ в Україні) та 12 галузевих бріфів з різних сфер державної політики, підготовлених експертами громадянського суспільства. Ці документи будуть презентовані на Конференції з питань реформ в Україні (Ukraine Reform Conference) в Торонто.

До участі у Форумі запрошені представники Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, команди новообраного Президента України Володимира Зеленського, громадських організацій і профільні експерти, представники регіональних коаліцій, міжнародних партнерів України.

Що? Форум РПР “Відповідальність, довіра, інклюзивність: бачення реформ завтрашнього дня. Пропозиції громадянського суспільства”.

Де? м. Київ, місце проведення буде повідомлено підтвердженим учасникам через e-mail.

Коли? 22 травня, 14:30 – 18:15. Реєстрація і вітальна кава з 14:00.

Захід проводиться українською мовою. Синхронний переклад англійською забезпечено.

Щоб взяти участь у Форумі, реєструйтеся за лінками нижче.

Запрошення з місцем події буде надіслано відібраним учасникам до 20 травня включно.   

Дедлайн для акредитації: 20 травня, 22:00.

Місце проведення буде повідомлено кожному акредитованому журналісту окремим листом до 21 травня включно.

Додаткова інформація

З 24 квітня проекти візійного документу “Принципи Торонто” та 12 галузевих бріфів з різних сфер державної політики доступні на сайті РПР для відкритого коментування, аби забезпечити врахування різносторонніх позицій.

Форум проводиться в рамках програми з інституційної розбудови Центру демократії та верховенства права, що здійснюється за фінансової підтримки Швеції.

Документ для завантаження PDF