Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Конституційна реформа > Як за чотири роки українці змінили ставлення до Конституції? – експерти презентують соцопитування

Як за чотири роки українці змінили ставлення до Конституції? – експерти презентують соцопитування


У середу, 26 червня, перед Днем Конституції України Центр політико-правових реформ та Реанімаційний Пакет Реформ проведуть прес-конференцію «Конституція: нова соціологія, ризики та шляхи захисту» в Інституті Горшеніна.

Спікери презентують дані останнього соціологічного дослідження, проведеного Центром Разумкова спільно з Фондом «Демократичні ініціативи», про знання українцями Конституції України та її ролі в житті держави. Експерти порівняють дослідження з останнім соцопитуванням, проведеним у 2015 році, та розкажуть, як змінилася статистика за останні чотири роки. Зокрема:

Учасники розкажуть, які проблеми постають перед Конституційним Судом України в процесі захисту ним Конституції та як КСУ відстоює власне право на ухвалення незалежних рішень.

Що? Прес-конференція “Конституція: нова соціологія, ризики та шляхи захисту”

Де? Інститут Горшеніна, вул. Мала Житомирська, 18-Б, м. Київ

Коли? 26 червня, 12:00–13:00

Спікери:

Модератор: Богдан Бондаренко, експерт Центру політико-правових реформ.

Обов’язкова акредитація за лінком.

Додаткові запитання:

Мар’яна Добоні, комунікаційний менеджер Центру політико-правових реформ, 066-335-82-83, doboni@pravo.org.ua

Захід відбудеться за підтримки Європейського Союзу в межах проекту Центру політико-правових реформ «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади» у співпраці Реанімаційним Пакетом Реформ та у рамках програми з інституційної розбудови Центру демократії та верховенства права, що здійснюється за фінансової підтримки Швеції.