Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Як створити та налагодити роботу ОСББ

Як створити та налагодити роботу ОСББ

9 листопада 2015 року у Києві відбудеться семінар “Як створити та налагодити роботу ОСББ”, організований Громадянського мережею ОПОРА, cпільно з Реанімаційним пакетом реформ. Семінар проводиться в рамках навчальної програми “Академія відповідальних власників”, метою якої є інформування українців про актуальні питання відносин власності у багатоквартирних будинках, механізми прийняття колективних рішень, управління, ремонту та енергозбереження житлового фонду Тренерами першого семінару “Академії відповідальних власників” стануть експерти у галузі житлових правовідносин – практики в роботі ОСББ – доктор наук з державного управління, доцент Наталія Олійник, експерти проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» член правління ОСББ “Молодіжний-15”, юрист Дмитро Левицький та голова ОСББ “Мотор” Вікторія Погорєлова.

В ході семінару “Як створити та налагодити роботу ОСББ” будуть розглянуті наступні питання:

– Як правильно і в законний спосіб створити Об’єднання співвласників.

– Як коректно організувати роботу ОСББ?;

– Як правильно спланувати діяльність з утримання та капітального ремонту.

 

Участь у семінарі – безкоштовна.

Для участі у першому семінарі “Академії відповідальних власників” необхідно заповнити онлайн-форму до 15:00 п’ятниці, 6 листопада. Протягом суботи, 7 листопада, буде відібрано 30 учасників семінару, про що їх буде повідомлено особисто.

Семінар відбудеться у приміщенні офісу Реанімаційного пакету реформ за адресою: м. Київ, вул. Ольгинська, 6, 2 поверх, оф. 21.

Початок заходу – о 9:00!

Проект “Академія відповідальних власників”, ініційований Громадянською мережею ОПОРА, реалізовується за підтримки Реанімаційного пакету реформ, проекту USAID “Муніципальна енергетична реформа в Україні” та проекту IFC “Енергоефективність в житловому секторі”.

 

Детальніша інформація:

Богдан Горобчук,

прес-секретар

житлово-комунальних та енергетичних програм

Громадянської мережі ОПОРА

+38(063)583-52-80

osbb@opora.org.ua