Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Як побудувати міцне стратегічне партнерство між Україною та США?

Як побудувати міцне стратегічне партнерство між Україною та США?

22 вересня о 16:30 Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ разом із Фондом Маршалла Сполучених Штатів (German Marshall Fund) організовують онлайн-круглий стіл Трансатлантичної робочої групи (Transatlantic Task Force on Ukraine) «Як побудувати міцне стратегічне партнерство між Україною та США?».

Захід буде фокусуватися на нещодавній зустрічі президента США Джозефа Байдена та президента України Володимира Зеленського 1 вересня. Ця зустріч і спільна заява про стратегічне партнерство США та України підкреслюють розвиток і поглиблення двосторонніх відносин, а також зобов’язання Вашингтона посилити українську безпеку, економіку, енергетику демократію.

У своїй спільній заяві Вашингтон і Київ визнають, що успіх України є ключовим у глобальній боротьбі між демократією та авторитаризмом. Водночас реформування оборонного, безпекового та енергетичного секторів, повноцінна реформа судової системи та розвиток антикорупційної інфраструктури разом із забезпеченням сталого економічного зростання мають стати першочерговими пріоритетами трансформації України.

Як українські експерти оцінюють результати зустрічі Зеленського-Байдена та пріоритети на майбутнє? Чи можуть ці угоди стати каталізатором демократичних реформ та євроатлантичної інтеграції? Які ключові виклики наразі постають перед Україною й де потрібна допомога міжнародних партнерів?

Запрошені спікери:

Модератори:

Мова заходу: англійська.

Реєстрація за посиланням

Контактна особа: Джон Александер, jalexander@gmfus.org

Трансатлантична робоча група (TTFU) була створена в жовтні 2018 року Німецьким фондом Маршалла США та Реанімаційним Пакетом Реформ за підтримки організацій громадянського суспільства України, включаючи Український кризовий медіа-центр. Основний фокус діяльності робочої групи полягає в забезпеченні платформи для посилення взаємодії між США, Європою та Україною, а також обміну інформацією між політиками, лідерами думок і громадськими організаціями щодо політичних, економічних і безпекових проблем, які впливають на Україну, її демократичний транзит і взаємодію із західними партнерами.

З огляду на стан глобальних, регіональних та внутрішніх викликів, включаючи COVID-19, з якими стикаються США, Європа та Україна, місія TTFU є як ніколи важливою для зміцнення трансатлантичного партнерства з Україною та регіоном, які продовжують протистояти загрозам та ворожій діяльності з боку Президента Росії Володимира Путіна.

Цей проєкт підтримується Чорноморським трастом регіонального співробітництва (the Black Sea Trust for Regional Cooperation), який є проєктом Фонду Маршалла Сполучених Штатів (German Marshall Fund).