Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Як недосконалість судоустрою породжує корупційні ризики?

Як недосконалість судоустрою породжує корупційні ризики?

16 жовтня 2020 року Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ організовує публічне обговорення «Як недосконалість судоустрою породжує корупційні ризики?», яке відбудеться з 11:00 до 14:00 в онлайн-режимі. 

Метою публічних обговорень є сприяння відкритому інклюзивному діалогу з громадянами щодо Антикорупційної Стратегії на 2020 – 2024 роки, зокрема розділу “Справедливий Суд”, в рамках судової реформи, а також побудова діалогу між громадянами, політичними партіями, антикорупційними органами, представниками судової влади, народними депутатами, зацікавленими сторонами та експертним середовищем. Заходи організовуються Коаліцією РПР у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (НДІ), Центром політико-правових реформ та ВІ “Активна Громада”.

Формат публічного обговорення передбачає презентації від експертів та включає модеровану дискусію в малих групах для напрацювання рекомендацій. Усі рекомендації будуть передані відповідальним органам влади, тому ваша участь є надзвичайно важливою! Це обговорення також допоможе вам краще розуміти судову реформу та антикорупційну політику.

Попередня програма заходу знаходиться за посиланням.

Реєстрація за посиланням.

У разі виникнення запитань, просимо звертатися до Майї Скрипник, програмної асистентки НДІ, за електронною адресою mskrypnyk@ndi.org.

Публічні обговорення відбуваються в рамках програми «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» (U-RAP), за фінансової підтримки Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID), та у співпраці з проектами міжнародної технічної допомоги. Думки, висловлені під час заходів належать авторам і не обов’язково відображають точку зору USAID.