Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Реформа системи охорони здоров'я > Як має фінансуватися система охорони здоров’я в Україні?

Як має фінансуватися система охорони здоров’я в Україні?

18 лютого з 12:00 до 14:00 в офісі Реанімаційного Пакету Реформ, за адресою вул. Ольгинська, 6, 2ий поверх, відбудеться обговорення  Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я в Україні.

Концепція пропонує практичні кроки, яких необхідно вжити протягом 2016-2020 років для забезпечення реформи фінансування охорони здоров’я в Україні як пускового механізму реформи національної системи охорони здоров’я в цілому.

Цей документ був розроблений на основі “Стратегії реформування охорони здоров’я в Україні на 2015 – 2020 роки” робочою групою при Міністерстві охорони здоров’я та оприлюднений на початку лютого. Протягом цього місяця міністерство планує широке обговорення запропонованої Концепції з громадськістю.

Реанімаційний Пакет Реформ запропонував “платформу” для обговорення Концепції, аби воно пройшло максимально ефективно та фахово. Представлятиме концепцію Павло Ковтонюк, проектний менеджер з реформи охорони здоров’я проектного офісу Національної ради реформ, член робочої групи з розробки Концепції.

До участі запрошуються небайдужі до розвитку української охорони здоров’я медичні працівники, керівники департаментів охорони здоров’я, головні лікарі, експерти, представники громадських та пацієнтських організацій з м. Києва та регіонів.

Зареєструватися на захід можна за посиланнямhttp://goo.gl/forms/yX9vMig92o.
Початок реєстрації – об 11:30.