Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Як контролювати рахунки за комунальні послуги – Семінар у Чугуєві

Як контролювати рахунки за комунальні послуги – Семінар у Чугуєві

27 січня у м. Чугуїв Харківської області відбудеться семінар “Як контролювати рахунки за комунальні послуги”. Учасники разом з профільним експертом з’ясують хто встановлює розміри тарифів, як будуть формуватися рахунки, що впливає на їх розмір і як контролювати комунальні підприємства.

Нещодавнє підняття тарифів здійняло хвилю невдоволення серед користувачів комунальними послугами і відкрило простір для маніпуляцій. Досі у мешканців залишається більше питань, ніж відповідей щодо встановлення тарифів. Про порядок  формування рахунків за новими тарифами та умови, від яких залежить їх розмір, розповість експерт групи “Реформа енергетичного сектору” Реанімаційного Пакету Реформ, Сергій Пінчук.

Учасники обговорять види управління багатоквартирним будинком і порядок визначення управителя, а також інструменти контролю комунальних підприємств та створення наглядових рад.

Для участі обов’язковою необхідно зареєструватися  за посиланням.

Дедлайн реєстрації: 25 січня.

Харчування і компенсація проїзду для учасників з інших населених пунктів області забезпечується організаторами. Усі деталі та програму семінару отримають зареєстровані учасники.

Семінар організовано в рамках проекту “РПР та місцеві коаліції: синергія співпраці”, що виконується Інститутом громадянського суспільства спільно з коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ (РПР) в рамках Програми сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.