Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > X Міжнародна конференція Українського форуму благодійників

X Міжнародна конференція Українського форуму благодійників

Х Міжнародна конференція Українського форуму благодійників “Атлас благозмін”, яка відбудеться 22 лютого 2018 року, є найочікуванішою подією у сфері благодійності та соціальних ініціатив. Масштаби заходу щороку зростають у геометричній прогресії: як наслідок, у 2016 році конференція зібрала понад 200 учасників, а у 2017 – понад 400. Уже традиційно захід об’єднує найуспішніших практиків філантропії та експертів третього сектору з різних країн світу.

Мета конференції: проаналізувати ефективність впливу благодійного сектору на реформи, що відбуваються в Україні, а також розробити дорожню карту благозмін та інструменти їх реалізації, які потрібні для розбудови успішної та процвітаючої держави.

Програма конференції включає три секції:

  1. Панельні дискусії щодо реформ медицини та соціальних послуг в Україні, а також інновацій в IТ-галузі та ефективності державної політики в досягненні Цілей сталого розвитку.
  2. Серію практичних кейсів і майстер-класів для неприбуткових організацій, їх активістів та керівників за участю досвідчених тренерів, які вже готові поділитися секретами свого успіху.
  3. Лабораторію соціального підприємництва, у якій спікери та учасники зможуть обмінятися досвідом та обговорити міжнародні і вітчизняні тренди в цій сфері.

Саме тому конференція буде корисною та цікавою насамперед для: 

Якщо твоє життєве кредо  “зміни світ на краще” і ти неодмінно прагнеш знати все про розвиток благодійності в Україні та світі – Х щорічна Міжнародна конференція Українського форуму благодійників чекає саме на тебе!

Участь у конференції передбачає реєстраційний внесок, який складає 400 грн (зібрані кошти буде спрямовано на покриття організаційних витрат, харчування, кава-брейк та роздаткові матеріали).

УВАГА! Оплата готівкою під час проведення заходу прийматися не буде. Участь у Конференції можлива тільки за умови безготівкового розрахунку.

РЕЄСТРУЙТЕСЯ за посиланням. Не пропустіть, адже кількість місць обмежена.

Інформацію про спікерів та детальну програму заходів відслідковуйте на сайті конференції: або на офіційній Facebook сторінці

За додатковою інформацією пишіть на електронну пошту: events.ufb@gmail.com