Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Вимагаємо змін для більше 2,7 мільйонів людей з інвалідністю в Україні!

Вимагаємо змін для більше 2,7 мільйонів людей з інвалідністю в Україні!

Дата: 12 грудня.

Час: 15.45

Місце: Майдан Незалежності.

Перша в Україні правозахисна акція видимості людей з інвалідністю Lights for Rights пройде у Києві 12 грудня. До неї долучаться представники/-ці спільноти з усієї Україні.

Спільно ми сформуємо вимоги до держави щодо захисту прав людей з інвалідністю та виголосимо їх на Майдані Незалежності. Самий центр Києва. Вечір. Сотні голосів, які будуть доносити нашу позицію: думку людей з інвалідністю варто враховувати при прийнятті рішень! Ми вийдемо з ліхтариками, щоб підсвітити наші права. Це подія, про яку має дізнатися вся Україна – долучайтеся до нас з вашими об’єктивами та спалахами, щоб посилити наші голоси та зробити яскравішим наше світло.

“Ми вийдемо, щоб заявити: ми є – ті, хто хоче гідно прожити життя, поліпшити його для нашої спільноти, щоб могти вільно користуючись правами людини в Україні. Не просити. Не жалітися. Не принижуватися. Ми сильні. Ми можемо і вправі самі вирішувати, що саме нам потрібно. І ми будемо вимагати цього від влади. Ні, не додаткових благ, пільг і подачок – все лише про права, такі як у всіх людей.” – Юлія Сачук, голова ГО Fight For Right.

Серед запрошених гостей будуть представники/-ці спільноти людей з інвалідністю, правохасники/-ці, активісти/-ки, лідери/-ки думок і Почесні Амбасадори/-ки акції.

Запрошуємо журналістів/ок на захід о 15:45. Попередня акредитація є обов’язковою. Акредитацію можна пройти за електронною адресою:  k.but@ffr.org.ua, або за телефоном: +380960478337 – Крістіна Бут.

Нагадуємо, що учасниками заходів можуть бути лише вакциновані особи або ті, хто мають довідку ПЛР-тест, що діє 72 години чи інші відповідні документи (згідно з чинним законодавством). 

Захід організовує команда громадської організації людей з інвалідністю “Fight For Right” у партнерстві з правозахисною організацією Amnesty International Україна, громадською організацією “Соціальна синергія”, громадською спілкою “Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ”, громадською організацією “Група активної реабілітації” та Центром прав людини Zmina.

Ініціатива виконується ГО «Fight For Right» за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та ЄС, в рамках партнерства EU4USociety, та проєкту “Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні”, що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу, а також – завдяки National Democratic Institute.

Громадська організація Fight For Right – правозахисна організація людей з інвалідністю, заснована в 2017 році самими людьми з інвалідністю. Нашою візією є світ, в якому кожен і кожна знає та поважає права людини. Ми працюємо, адвокатуючи та лобіюючи зміни в державній політиці щодо прав людей з інвалідністю, займаємося аналітичною, інформаційною та навчально-просвітницькою діяльністю. Більше про діяльність організації можете дізнатись на сайті

Джерело: Fight For Right