Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Реформа виборчого законодавства > Виборча реформа: на які зміни спроможний чинний Парламент?

Виборча реформа: на які зміни спроможний чинний Парламент?

В четвер, 6 червня, з 09:30 до 10:30 Реанімаційний Пакет Реформ проведе прес-сніданок «Виборча реформа: на які зміни спроможний чинний Парламент?». Експерти розкажуть про законопроекти, які треба ухвалити у виборчому законодавстві до позачергових виборів Верховної Ради. Водночас 6 червня Парламент планує розгляд Проекту Виборчого кодексу, який передбачає проведення виборів народних депутатів за системою відкритих списків.

Учасники прес-сніданку повідомлять, які законопроекти Верховна Рада має ухвалити:

Експерти розкажуть, як саме законопроекти забезпечать:

Спікери:

Що?          Прес-сніданок «Виборча реформа: на які зміни спроможний чинний Парламент?

Де?            м. Київ, офіс Реанімаційного Пакету Реформ, вул. Ольгинська, 6, 2 поверх, оф. 21

Коли?       6 червня, 09:30 – 10:30.

Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до прес-сніданку.

Акредитація за телефоном 0951532542 або yarineyy@gmail.com (Бусол Ярина, керівник комунікаційного напрямку Реанімаційного Пакету Реформ).

Додаткова інформація.

РПР підтримує ухвалення Проекту Виборчого кодексу України (№3112-1), але нагадуємо, що це – не панацея від політичної корупції. Якісна виборча реформа – це не один законопроект. РПР пропонує Парламенту конкретний список законопроектів, які забезпечать успіх виборчої реформи.

Захід проводиться Реанімаційним Пакетом Реформ в рамках програми з інституційної розбудови Центру демократії та верховенства права, що здійснюється за фінансової підтримки Швеції.