Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Вступний іспит для України: що маємо зробити для виконання рекомендацій ЄС

Вступний іспит для України: що маємо зробити для виконання рекомендацій ЄС

9 грудня Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ організовує круглий стіл «Вступний іспит для України: що маємо зробити для виконання рекомендацій ЄС».

У червні 2022 року Єврокомісія рекомендувала надати Україні статус країни-кандидата в члени ЄС за умови виконання сімох рекомендацій, які стосуються боротьби з корупцією та відмиванням коштів, ухвалення антиолігархічного законодавства та нового закону про ЗМІ, забезпечення прав національних меншин, а також конституційної, антикорупційної та судової реформ. Комісія планує надати детальну оцінку виконання Україною цих рекомендацій до кінця 2022 року.

Під час круглого столу експерти громадянського суспільства презентують документи з детальним аналізом стану виконання Україною рекомендацій Єврокомісії.

Місце проведення заходу (для представників ЗМІ): ІА «Укрінформ» (Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16)

Дата та час: 9 грудня, 9:30 — 11:30

Онлайн-трансляція події відбудеться на сторінках Укрінформу в YouTube та Коаліції РПР у Facebook.

Акредитація представників ЗМІ: pressroomu@gmail.com 

Питання до обговорення:

Запрошені спікери:

Модераторка: Ольга Лимар, виконавча директорка Коаліції РПР

Контактна особа: PR-менеджер Коаліції РПР Кривошеєв Дмитро, dmytro.kryvosheiev@rpr.org.ua, 099 075 68 20

Захід організовується Коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у межах проєкту «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» (U-RAP), що реалізується Національним Демократичним Інститутом. Думки, висловлені під час заходу, належать авторам і не обов’язково відображають погляди USAID.