Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Всеукраїнський конкурс журналістських матеріалів “Медична та освітня реформи: міфи, правда та виклики” від Центру “Ейдос”

Всеукраїнський конкурс журналістських матеріалів “Медична та освітня реформи: міфи, правда та виклики” від Центру “Ейдос”

Цікавитеся реформами в освітній та медичній сферах? Вивчаєте та пишете про виклики цих реформ? Працюєте або дописуєте у газету, онлайн-видання чи на радіо?

Центр “Ейдос” запрошує вас до 16 грудня 2018 року подавати свої публікації та радіозаписи за посиланням: http://bit.ly/konkurseidos

Переможці конкурсу отримають сертифікати на закупівлю техніки необхідної для журналістської діяльності.

Конкурсна комісія, сформована з представників Програми “U-LEAD з Європою”, експертів із медичної та освітньої реформ та співробітників  Центру “Ейдос” обере 10 переможців у таких номінаціях.

Матеріали про освітню реформу

Матеріали про медичну реформу

Рекомендації до матеріалів:

Матеріали мають бути підготовлені та оприлюднені у друкованих, радіо та онлайн ЗМІ в період з 1 квітня по 14 грудня 2018 року.

Правила Конкурсу: http://bit.ly/ruleseidos

Конкурс проводиться у рамках проекту «Медіашкола з Децентралізації. Курс ІІ», що здійснюється Центром політичних студій та аналітики «Ейдос» за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей  на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.