Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Врядування у сфері охорони здоров’я та кадрові ресурси системи охорони здоров’я

Врядування у сфері охорони здоров’я та кадрові ресурси системи охорони здоров’я

14 грудня з 10:00 до 12:30 Міністерство охорони здоров’я України за сприяння Національного Демократичного Інституту, Коаліції Реанімаційний Пакет Реформ та Інституту «Республіка» організовують публічні консультації на тему «Врядування у сфері охорони здоров’я та кадрові ресурси системи охорони здоров’я» в онлайн-форматі.

Метою публічних консультацій є сприяння відкритому інклюзивному діалогу з громадянами щодо розроблення Стратегії розвитку системи охорони здоров’я до 2030 року. До консультацій запрошуються зацікавлені особи з усієї України. З консультаційним документом можна ознайомитися за посиланням.

Питання до обговорення:

Врядування у сфері охорони здоров’я

  1. Як забезпечити незалежність, сталість і спроможність національних інституцій у сфері охорони здоров’я
  2. Якою має бути система ефективного управління закладами охорони здоров’я, яка забезпечує громадську підзвітність і нагляд?

Кадрові ресурси системи охорони здоров’я (КРОЗ)

  1. Як забезпечити інтеграцію освіти та наукової діяльності у сфері охорони здоров’я до сучасного міжнародного стандарту?
  2. Які мають бути створені умови для забезпечення професійного благополуччя працівників сфери охорони здоров’я?

Формат публічних консультацій передбачає презентації позицій представників МОЗ і модеровану дискусію всіх учасників у малих групах для напрацювання рекомендацій. Ці рекомендації будуть передані Міністерству для врахування в розробленні Стратегії.

Попередня програма заходу за посиланням.

Реєстрація за посиланням.

Координаторка заходу: Інна, 096 172 40 18 

Проведення публічних консультацій стало можливим завдяки щедрій підтримці британського народу, наданій через Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку.