Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Реформа системи охорони здоров'я > Відкрите обговорення на тему: “Стратегія розвитку міста Києва до 2025 року в частині охорони здоров’я: перспективи та ризики”

Відкрите обговорення на тему: “Стратегія розвитку міста Києва до 2025 року в частині охорони здоров’я: перспективи та ризики”

Запрошуємо Вас взяти участь у відкритому обговоренні на тему: “Стратегія розвитку міста Києва до 2025 року в частині охорони здоров’я: перспективи та ризики”, яке відбудеться у четвер 1 грудня о 17:00 в офісі РПР, за адресою м. Київ, вул Ольгинська 6/2 пов., оф. 21.

Київська міська державна адміністрація оприлюднила проект Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року. Цілями стратегії, що задекларовані у контексті охорони здоров’я та здорового способу життя є:

Реанімаційний Пакет Реформ збирає разом представників КМДА, громадських організацій, медиків та експертів у сфері охорони здоров’я, щоб налагодити діалог між владою і зацікавленими сторонами та обговорити перспективи і ризики Стратегії, а також шляхи реалізації цілей, задекларованих у документі.

Реєстрація учасників за посиланням

Додаткова інформація та акредитація:

Олександр Ябчанка,

менеджер групи “Реформа системи охорони здоров’я” РПР  

067 6743944