Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Верховенство права, антикорупція та медіа: нові перспективи для реформ в Україні?

Верховенство права, антикорупція та медіа: нові перспективи для реформ в Україні?

Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ разом із Фондом Маршалла Сполучених Штатів (German Marshall Fund) організовють онлайн-круглий стіл Трансатлантичної робочої групи (Transatlantic Task Force on Ukraine) «Верховенство права, антикорупція та медіа: нові перспективи для реформ в Україні?».

Захід відбудеться 22 лютого з 16:00 до 18:00.

Мова заходу: англійська.

Нова адміністрація Білого дому відкриває двері для поліпшення відносин і подальшої взаємодії між Україною та США, але Київ все ще боротися за впровадження необхідних демократичних реформ у сфері верховенства права, боротьби з корупцією та засобів масової інформації. Західні партнери України, зокрема США та ЄС, вважатимуть ці питання пріоритетом порядку денного відносин з Києвом. Нещодавнє ухвалення Парламентом в першому читанні Антикорупційної стратегії на 2020–2024 роки та заборона проросійських ЗМІ були підтримані громадянським суспільством і більшістю міжнародних партнерів. Але чи буде цей імпульс продовжуватися? Що ще потрібно зробити для просування демократичних реформ в Україні? Як нові умови трансатлантичного співробітництва можуть сприяти цьому процесу?

Запрошені спікери:

Модератори:

Реєстрація за посиланням

Трансатлантична робоча група (TTFU) була створена у жовтні 2018 року Німецьким фондом Маршалла США та Реанімаційним Пакетом Реформ за підтримки організацій громадянського суспільства України, включаючи Український кризовий медіа-центр. Основний фокус діяльності робочої групи полягає у забезпеченні платформи для посилення взаємодії між США, Європою та Україною, а також обміну інформацією між політиками, лідерами думок і громадськими організаціями щодо політичних, економічних і безпекових проблем, які впливають на Україну, її демократичний транзит і взаємодію із західними партнерами.

З огляду на стан глобальних, регіональних та внутрішніх викликів, включаючи COVID-19, з якими стикаються США, Європа та Україна, місія TTFU є як ніколи важливою для зміцнення трансатлантичного партнерства з Україною та регіоном, які продовжують протистояти загрозам та ворожій діяльності з боку Президента Росії Володимира Путіна.

Цей проєкт підтримується Чорноморським трастом регіонального співробітництва (the Black Sea Trust for Regional Cooperation), який є проєктом Фонду Маршалла Сполучених Штатів (German Marshall Fund).