Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Конституційна реформа > Ваша думка важлива: громадян запрошують до обговорення конституційних змін

Ваша думка важлива: громадян запрошують до обговорення конституційних змін

З листопада 2019 року по лютий 2020 року Національний Демократичний Інститут Міжнародних Відносин спільно з ВГО  «Інститут «Республіка», Центром політико-правових реформ, Мережею UPLAN, Громадською спілкою «Реанімаційний Пакет Реформ» проведе щонайменше 10 публічних форумів «Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами» у Києві, Львові, Житомирі, Черкасах, Краматорську, Рівному, Запоріжжі, Ужгороді, Харкові та Одесі.

Мета форумів – сприяння відкритому інклюзивному діалогу з громадянами про конституційний процес в Україні. Серед головних завдань – підвищення обізнаності громадян з конституційною реформою та побудова діалогу між громадянами, політичними партіями, обраними особами та експертним середовищем.

Для участі у форумах запрошуються громадяни, представники місцевих осередків політичних партій, народні депутати України та депутати місцевих рад, громадські активісти, експерти, журналісти та інші активні представники громад.

Програма, форма реєстрації та анонс для форуму в кожному місті будуть поширюватися окремо.

У разі виникнення запитань, просимо звертатися до директорки програми «Залучення громадян» НДІ Олени Боцко за електронною адресою obotsko@ndi.org або за телефоном (050) 382-96-97.